روابط عمومی

مرکز خرید 17 شهریور

مرکز خرید ۱۷ شهریور یکی از عظیم ترین پروژه های تجاری در حال ساخت در کشور می باشد که دارای ۶ طبقه تجاری و ۱۱ طبقه هتل تاپ پنج ستاره و ۴ طبقه پارکینگ است. یکی از مزایای بسیار قابل توجه این پروژه زیبا، دارا بودن روف گاردن به مساحت ۶٫۰۰۰ مترمربع در ارتفاع ۴۰ متری که چشم‌ انداز بسیار زیبایی از حرم مطهر امام رضا (ع) و شهر مشهد را دارا می باشد.
از جمله مزایای مجموعه اقامتی صدر قرار گیری در قلب اقتصادی مشهد، ميدان ١٧ شهريور و همچنین دسترسی آسان به فرودگاه، راه آهن، ترمینال مسافربری و مبادی ورود و خروج شهری است.


parallax background

روابط عمومی

اگر روابط عمومی را ایجاد تصویر بهتری از سازمان در نزد افکار عمومی بدانیم و اگر برقراری ارتباط موثر بین سازمان و مخاطبانش را در سه حوزه درونی، میانی و برون سازمانی بر عهده روابط عمومی ها بسپاریم باید به بهـره گیری از روش های جدید، کارآمد و کاربردی فکر کنیم. جهان امروز برای پیشرفت منتظر ما نمی ماند و راه خودش را به سرعت پی می گیرد. از آنجا که می خواهیم پیشرو و موثر بر جریان حرکت کنیم لازم است هر روز به شناخت بررسی و استفاده از ابزارهای جدید و پر کردن خلا های ارتباطی قبلی روی آوریم. گویی هیچ گاه قرار نیست تکنولوژی استراحت کند و ثباتی در روش ها و وسایل ارتباط جمعی شکل بگیرد این بهترین فرصت برای روابط عمومی ها است که هر روز به ایده پردازی و تدوین راهکاری های جدید اطلاع رسانی و اطلاع یابی بپردازند.

واحد روابط عمومی مرکز خرید 17 شهریور همواره در دست یابی به ابزارهای نوین و کارآمد در انجام هر چه بهتر وظایف و مسئولیت های خود گرایش داشته است. درج و تکمیل اطلاعات صفحه 17شهریور در شبکه های اجتماعی مختلف، امکان برقراری ارتباط از طریق نرم افزارهای ارتباطی تحت موبایل که در بستر اینترنت فعال هستند از جمله اقدامات و تلاش های این واحد برای نیل به اهداف پیش گفته است

امیدواریم با برنامه ریزی و اقدامات صورت گرفته در حوزه روابط عمومی الکترونیک، گام هایمان در تحقق عزم مرکز خرید 17 شهریور در هر زمینه ای برای خانواده بزرگ مخاطبان ما محسوس و رضایت بخش باشد


حسین نیکخواه
مدیر روابط عمومی و بین الملل