جاذبه ها

مرکز خرید 17 شهریور

مركز خريد ١٧شهريور يكـى از بزرتريـن مراكز خريد ايـران و مشهد است كه كالا و خدمات مختلفى را ارائه مى دهد.

امكانات اين مجموعه در حوزه خريد عبارتند از:
فروشگاه ها خريد لباس زنانه، مردانه، كودكان. سيسموني، لوازم آرايش و بهداشتى، كيف و كفش، فود كورت، كافى شاپ هاى ملل و رستوران باغ بام به مساحت ٤٠٠٠ متر مربع در ارتفاع ٢٠ متری و چشم انداز رو يه حرم مطهر امام رضا «ع»
سالن هاى همايش، مجموعه آبي و٢٠٠ اتاق رو به حرم امام رضا «ع»
هر يك از طبقات تجاري اين مجموعه به يك رشته از كالا اختصاص دارد تا خريداران به راحتى به انتخاب خود برسند.
اين مركز به عنوان يكى بزرگترين بازارها شهر مشهد است كه در قلب تجارى شهر مشهد واقع شده است. اين مجموعه در نزديكي فرودگاه شهيد هاشمي نژاد و ترمينال مسافربري و همچنين ايستگاه راه آهن شهر مشهد و روبروى بازار رضا به مساحت ٩٠٠٠ متر مربع ساخته شده است.
اين سازه شكوهمند را می توان نتيجه ايده و انگیزه ايراني، توان فنـى- مهندسى ايرانى، تلاش متخصصـان و كاربران ايراني، در دوران اقتدار نظام جمهورى اسلامى ايران، سازه اى براى تمام ايرانيان اين نسل و نسلهای آينده قلمداد نمود.

مرکز خرید 17 شهریور

مرکز خرید ۱۷ شهریور یکی از عظیم ترین پروژه های تجاری در حال ساخت در کشور می باشد که دارای ۶ طبقه تجاری و ۴ طبقه پارکینگ است. یکی از مزایای بسیار قابل توجه این پروژه زیبا، دارا بودن روف گاردن به مساحت ۶٫۰۰۰ مترمربع در ارتفاع ۴۰ متری که چشم‌ انداز بسیار زیبایی از حرم مطهر امام رضا (ع) و شهر مشهد را دارا می باشد.
از جمله مزایای مجموعه اقامتی صدر قرار گیری در قلب اقتصادی مشهد، ميدان ١٧ شهريور و همچنین دسترسی آسان به فرودگاه، راه آهن، ترمینال مسافربری و مبادی ورود و خروج شهری است.


parallax background

درباره پروژه

قرار گیری در قلب اقتصادی شرق مشهد و بورس پوشاک منحصر به فرد (۱۷ شهریور) بام اقامتی مشهد با ارتفاع ۸۵ متر تنها مجتمع بهره مند از بام باغ و فضای پذیرایی با مساحت ۶٫۰۰۰ مترمربع در ارتفاع ۴۰ متری و با چشم‌انداز رو به حرم مطهر امام رضا (ع) بهره مندی از چشم انداز حرم و فضای سلام به حضرت در طبقات اقامتی اجرا منطبق با آخرین استاندارهای ساخت و ساز و استفاده از مصالح روز دسترسی آسان به علت نزدیکی به فرودگاه – راه آهن- ترمینال- مسافربری و مبادی ورود و خروج شهری دارای ۹٥٠ واحد تجاری و پارکینگی با ظرفیت ۱٣٠٠ خودرو دارد

شروع پیش فروش واحد های مرکز خرید 17 شهریور

پیش فروش واحد های مرکز خرید ۱۷ شهریور قلب تجاری مشهد، آغاز شد!

این مرکز خرید در حال ساخت می باشد و تا تابستان سال ۱۳۹٩ بهره برداری خواهد شد. این مرکز خرید در میدان هفده شهریور یکی از مراکز تجاری اصلی مشهد واقع شده و از لحاظ موقعیت جغرافیایی تا حرم مطهر امام رضا (ع) ۱۰۰۰ متر فاصله دارد و دارای ۹٥٠ واحد تجاری و پارکینگی با ظرفیت ۱٣٠٠ خودرو دارد.
برای اطلاعات بیشتر و سرمایه گذاری مطمئن و با صرفه می توانید با شماره ی ۰۵۱۳۳۶۶۳۰۰۱ تماس بگیرید و یا به آدرس مشهد، میدان هفده شهریور، نبش ۱۷ شهریور مقابل بازار دفتر فروش پروژه مراجعه نمایید.

درصد پیشرفت پروژه

مرکز خرید و پارکینگ در شهر مشهد و در نزدیکی بارگاه ملکوتی امام‌رضا‌ (ع) در حال احداث می باشد. شروع عملیات اجرا از سال 93 می‌باشد و تاکنون بیش از 80% پیشرفت فیزیکی داشته است.

 

فرم ارتباط با ما

کاربران گرامی از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید