بلاگ

مرکز خرید 17 شهریور

مرکز خرید ۱۷ شهریور یکی از عظیم ترین پروژه های تجاری در حال ساخت در کشور می باشد که دارای ۶ طبقه تجاری و ۱۱ طبقه هتل تاپ پنج ستاره و ۴ طبقه پارکینگ است. یکی از مزایای بسیار قابل توجه این پروژه زیبا، دارا بودن روف گاردن به مساحت ۶٫۰۰۰ مترمربع در ارتفاع ۴۰ متری که چشم‌ انداز بسیار زیبایی از حرم مطهر امام رضا (ع) و شهر مشهد را دارا می باشد.
از جمله مزایای مجموعه اقامتی صدر قرار گیری در قلب اقتصادی مشهد، ميدان ١٧ شهريور و همچنین دسترسی آسان به فرودگاه، راه آهن، ترمینال مسافربری و مبادی ورود و خروج شهری است.


parallax background

اولین سمپوزیوم سرمایه گذاری گردشگری کشورهای اکو

اکو برای بهبود شرایط توسعه اقتصادی پایدار کشورهای عضو تلاش می‌کند؛ و برای حذف تدریجی موانع تجاری در این منطقه فعالیت دارد. از دیگر اهداف اکو، تهیه برنامه مشترک برای توسعه منابع انسانی در این ده کشور عضو است. این سازمان هم‌چنین برای تسریع برنامه توسعه حمل و نقل و ارتباطات فعالیت می‌کند. زبان رسمی اکو انگلیسی است و مقر اصلی آن، شهر تهران در ایران است.
به مناسبت پیوستن افغانستان و کشورهای قفقاز و آسیای میانه از جمله ترکمنستان، قرقیزستان، ازبکستان، قزاقستان، تاجیکستان و آذربایجان به سازمان اکو و افزایش اعضای این سازمان از ۳ کشور، ایران، پاکستان و ترکیه به ۱۰ کشور، روز هفتم آذر ۱۳۷۱، به عنوان روز اکو نامگذاری شد. حضور مرکز خرید 17 شهریور در این نمایشگاه میتواند اثرات مثبتی بر روی معرفی و جذب سرمایه خارجی شود

اولین سمپوزیوم سرمایه گذاری گردشگری کشورهای اکو در جزیره کیش